Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: зміни в Кабміні, війна СБУ та ДБР

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповів співрозмовник The Page у фракції «Слуга народу», найближчим часом очікуються суттєві зміни в уряді.

Quote«Нас уже попередили, що новим главою Міноборони й водночас віцепрем'єром стане Олексій Рєзніков, міністром природних ресурсів — Руслан Стрілець, а Павло Рябікін поступиться своєю посадою глави Держмитслужби представнику Державної прикордонної служби В'ячеславу Демченку», — пояснив співрозмовник видання.

За його словами, кандидатами на звільнення також є віцепрем'єри Олексій Любченко та Олег Уруський.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Основна претензія до Любченка – «кришування» старих схем у податковій. Щодо Уруського – претензія до ефективності його роботи», — сказав співрозмовник видання.

З-поміж кандидатів на місце Олексія Любченка називають заступницю глави ОП Юлію Свириденко. Уруського може змінити голова комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Служба безпеки України розпочала системну війну з Державним бюро розслідувань. Минулої п'ятниці СБУ заявила, що викрила співробітників ДБР, які «кришували» будівельний бізнес. Нібито вони лобіювали інтереси забудовника й розв'язували його питання. Попалися безпосередньо на передачі хабаря.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Це операція у відповідь, спричинена тим, що раніше ДБР вдарило по кількох компаніях, які «кришувала» СБУ. Усе посилюється й із серйозніших причин. Зокрема, через боротьбу за вплив на митницю. Служба безпеки не підпускає до останньої ДБР. Хоча Бюро вважає це своєю сферою інтересів», — сказав співрозмовник видання в Генеральній прокуратурі.

Проти інтересів СБУ виступає і Національне антикорупційне бюро України. Нагадаємо: раніше НАБУ заарештувало ставленика Служби Євгена Гетьмана, який входив до складу Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей, бувши відрядженим до неї СБУ. Гетьмана впіймали на гарячому, коли він отримував хабар у розмірі $90 тис.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини