Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії щодо відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, бізнес-середовищі, нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.
Сьогоднішній день запам'ятався заявою міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського про замах на міністра АПК Романа Лещенка. Монастирський і Лещенко заявили про те, що вчинив замах на останнього громадянин США, який наразі затриманий і поміщений до СІЗО. Сам Лещенко пояснив причини замаху на себе розпливчасто. Він сказав, що йшли розгляди суперечок із громадянином США. Причиною судових суперечок стало те, що останній надавав насіннєвий матеріал і називав себе представником насіннєвої компанії США. А насіннєвий матеріал нібито був генетично модифікований і заборонений для реалізації.
Як розповіло джерело в МВС, йдеться про громадянина США Курта Джейкоба Гросанса. Роман Лещенко працював у нього менеджером у 2017 — 2018 роках на підприємстві «Гросанс» і був звільнений після того, як інвестор звинуватив його в розкраданнях. Гросанс неодноразово звертався до українських судів і поліції із заявами про крадіжку великих обсягів зерна та про виведення коштів із підприємства.
«Насправді претензій до Лещенка в ситуації, що склалася, чимало. Він, звичайно, потерпілий, але це той випадок, коли причини для вчинку американського інвестора справді були», — пояснив співрозмовник у МВС.

Як розповіло джерело в Офісі президента, основна причина звільнення голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка – зірваний план збору коштів від приватизації. Цього року планували отримати 12 млрд гривень від продажу Об'єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК), заводу «Більшовик», «Президент-готелю», порту «Усть-Дунайськ», ДП «Електронмаш».
«ОГХК перенесли на грудень, приватизація «Президент-готелю» зірвалася. Антимонопольний комітет залишив без розгляду заяву компанії «Дженерал Комерс», яка перемогла в конкурсі з приватизації заводу «Більшовик». Внаслідок цієї серії провалів стало очевидно, що надходжень від приватизації не буде. А це значний удар по бюджету», — пояснило джерело в Офісі президента.

Цього тижня обирали керівника партії «Слуга народу». Джерело у фракції розповіло, що на фінальному етапі партію могли очолити або Олена Шуляк, або Юлія Гришина.
«Гришина увійшла до рейтингу «100 найвпливовіших жінок України», і за неї виступали багато нардепів. Але зрештою перемогла Шуляк. Насамперед вона входить до Спілки українських підприємців, і за неї просили багато бізнесменів. За призначення Шуляк також активно ратував впливовий міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов. Все це зрештою спрацювало», — заявив співрозмовник виданню.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також