Facebook Pixel

Шуляк обрали головою партії «Слуга народу»: які зміни планує

Олену Шуляк обрали головою партії «Слуга народу». Фото: УНІАН

Олену Шуляк обрали головою партії «Слуга народу». Фото: УНІАН

Народна депутатка Олена Шуляк стала головою партії «Слуга народу». Таке рішення ухвалили депутати на ХІIІ зʼїзді політичної партії.

На цю посаду Шуляк запропонував Олександр Корнієнко, який раніше склав повноваження керівника партії. Альтернативних кандидатур не було.

Шуляк є заступницею глави фракції «Слуга народу» та заступницею керівника Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Telegram Logo
Quote«На новій посаді я налагоджу якісну комунікацію та роботу з політичною командою на всіх рівнях. Партія має бути ефективним політичним інститутом, що працює як годинник: швидко та якісно ухвалює рішення, реагує на виклики сьогодення, приймає пропозиції», — заявила Шуляк на своїй сторінці у Facebook.

Також вона нагадала про передвиборчі обіцянки, які потрібно виконувати.

Quote«Усі ми зайшли до парламенту як кандидати від партії «Слуга народу». Ми отримали від людей шалений кредит довіри, тому важливо реалізувати все, із чим нас делегували виборці. Знаю, дехто дозволяє собі затягувати й відкладати стратегічно важливі законодавчі ініціативи, які є в програмі президента й партії. Але так не має бути. Тому до нового року ми маємо «мобілізуватися» навколо надважливих ініціатив», — додала вона.

Контекст: 19 жовтня Олександр Корнієнко став першим заступником голови Верховної Ради. Пізніше він склав повноваження керівника партії «Слуга народу».

Коментарі

Всі новини