Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: що стоїть за перевірками ДФС

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії щодо відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело у фракції «Слуга народу», нинішній в.о. голови ДФС Михайло Титарчук за ініціативи голови комітету Верховної Ради з податкової політики Данила Гетманцева розпочав масові перевірки українських підприємців.

Quote«Титарчук цілковито курується Гетманцевим і останнім часом виконує все, що той рекомендує. Гетманцев за останній рік ухвалив безліч вкрай шкідливих для бізнесу рішень, які вже призвели до спаду ділової активності та погіршення наповнення бюджету. А тепер він намагається розв'язати цю проблему через ще сильніший тиск на підприємців, збільшення податків і масштабних перевірок. Наразі під перевірки ДФС потрапили 15 тисяч компаній», — пояснив співрозмовник видання.

Як розповіло джерело в Київській міській державній адміністрації, в Україні спостерігається перманентний дефіцит китайської вакцини Sinovac.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Наразі перше щеплення Sinovac можна зробити лише в одному місці в місті — у готелі «Національний». В інших місцях роблять лише друге щеплення. Проблема в МОЗ, яке вчасно не потурбувалося про закупівлю Sinovac», — сказав співрозмовник видання.

За його словами, вакцина китайського виробництва користується в Україні більшою популярністю, ніж продукція Pfizer і Moderna.

Quote«Вакцини на основі інформаційної РНК викликають більше побоювань у споживача. Поки що склалася думка про наявність у них більшої кількості побічних ефектів, як порівняти зі звичайними вакцинами. Тому й виник тимчасовий дефіцит звичних вакцин, до яких належить і Sinovac», — повідомило джерело в КМДА.

Як розповіло джерело в Мінфіні, цього року на автомобільні дороги буде витрачено рекордну за весь час незалежності України суму — $4,5 млрд.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«За автомобільними шляхами – це 124 мільярди гривень, з яких 40 млрд – позикові кошти, що розміщувалися «Укравтодором». Інші гроші – це кошти держбюджету. Крім того, 4 млрд грн було витрачено на залізницю. Плюс ще 2,4 млрд — на аеропорти», — пояснив співрозмовник у міністерстві.

За його словами, у Мінфіні впевнені, що гроші витрачено «досить ефективно».

Quote«Принаймні жодного доведеного випадку корупції під час реалізації програми «Велике будівництво» не було», — сказав співрозмовник.

За його словами, наступного року на реалізацію програми планується витратити не менше грошей.

Quote«Власне, для цього й було ухвалено закон 5600», — пояснило джерело.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини