Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд відмовився від регулювання цін на пальне, але «стежитиме за ринком»

Кабмін відмовився від держрегулювання цін на пальне

Кабмін відмовився від держрегулювання цін на пальне

Оперативний штаб при Кабміні вирішив відмовитися від державного регулювання цін на паливо, сказала перший віце-прем'єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко у телеефірі ввечері, 17 травня.

«У нас була дискусія з операторами ринку сьогодні, і за підсумками сьогоднішнього засідання штабу виникла домовленість, що ми з боку держави призупинили цінове регулювання, щоб оператори ринку могли наситити ринок необхідним ресурсом», — сказала вона.

В уряді очікують, що ціни на дизпаливо будуть не більше 58 грн, а на бензин – не більше 52 грн. «Щойно ми відчуємо, що оператори зловживають становищем, ми вводитимемо щодо них санкції. Моніторити ситуацію щодобово», — зазначила Свириденко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За її словами, таке рішення дозволить скоротити черги на АЗС та відновити баланс на ринку вже найближчими тижнями.

Нагадаємо, Міністерство економіки 14 травня оприлюднило нову середню вартість бензинів та дизпалива, на підставі якої обчислюється гранична ціна реалізації пального на АЗС. У порівнянні з початком місяця, розрахункова ціна на бензин зросла на 2,17 грн/л, на ДП – зменшилася на 32 коп/л.

Підписуйтесь на нас в Google News!

З урахуванням граничних торгових націнок, максимальна ціна на «звичайний» бензин для його продажу на АЗС не повинна була перевищувати 39,86 грн/л, на «звичайне» ДП – 42,31 грн/л.

Коментарі

Всі новини