Facebook Pixel

«Укроборонпром» повідомив про втрату літака-гіганта «Мрія» внаслідок російської агресії

Російські військові знищили найбільший у світі транспортний літак Ан-225 «Мрія». Як повідомляється на сайті держконцерну «Укроборонпром». Це сталося на аеродромі «Антонов» у Гостомелі під Києвом, де стояв літак.

Його відновлення коштуватиме понад $3 млрд і вимагатиме не менш як 5 років. Україна докладе всіх зусиль, щоб ці роботи оплатила держава-агресор. «Наше завдання зробити так, щоб ці витрати покрила саме Російська Федерація, яка завдала умисних збитків українській авіації та сектору вантажних авіаційних перевезень», — йдеться в повідомленні «Укроборонпрому».

На момент вторгнення російських військ «Мрія» перебувала в ангарі на ремонті в аеропорту «Гостомель», тому не встигла вилетіти з України.

Згідно із сайтом моніторингу повітряних суден Flight Radar, літак Ан-225 «Мрія» з бортовим номером UR-82060 5 лютого прилетів з аеропорту Біллунд у Данії до аеропорту «Антонов» у Гостомелі. Після того борт звідти не вилітав, повідомило «Радіо Свобода».

Водночас п'ять українських вантажних літаків Ан-124-100 «Руслан» зараз перебувають за межами України.

Нагадаємо, що 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉