Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін знизив торговельну націнку АЗС на бензин і дизпаливо

Торговельна націнка АЗС на бензин і ДП знижена 23 лютого. Фото: Dawn McDonald / Unsplash

Торговельна націнка АЗС на бензин і ДП знижена 23 лютого. Фото: Dawn McDonald / Unsplash

Кабінет Міністрів знизив граничні рівні торговельої надбавки до середньої роздрібної ціни дизельного палива, яке реалізовують на АЗС, із 7 до 5 грн за літр, до бензинів — із 5 до 4,55 грн за літр. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Також Міністерство економіки України оприлюднило середню вартість бензину в розмірі 32,39 грн за літр та дизпалива (ДП) — 29,33 грн за літр, з яких обчислюється гранична ціна реалізації пального на автозаправних станціях (АЗС) на середину лютого.

Отже, максимальна ціна на звичайний бензин для його продажу через мережу АЗС не має перевищувати 36,94 грн за літр, на звичайне дизпаливо — 34,33 грн за літр.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Порівняно з серединою лютого середня ціна на бензин збільшена на 0,64 грн за літр, на ДП — на 0,26 грн за літр.

Контекст. На період дії карантину уряд постановою встановив граничні рівні торговельої надбавки до середньої ціни дизельного палива не вище ніж 7 грн за літр, до середньої ціни бензину — не більше 5 грн за літр.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше, на початку лютого, перший віцепрем'єрміністр України Юлія Свириденко зазначала, що Кабмін готує рішення у відповідь на зростання світових цін на нафту і, відповідно, на нафтопродукти.

Коментарі

Всі новини