Facebook Pixel

Кабмін знизив торговельну націнку АЗС на бензин і дизпаливо

Кабінет Міністрів знизив граничні рівні торговельої надбавки до середньої роздрібної ціни дизельного палива, яке реалізовують на АЗС, із 7 до 5 грн за літр, до бензинів — із 5 до 4,55 грн за літр. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Також Міністерство економіки України оприлюднило середню вартість бензину в розмірі 32,39 грн за літр та дизпалива (ДП) — 29,33 грн за літр, з яких обчислюється гранична ціна реалізації пального на автозаправних станціях (АЗС) на середину лютого.

Отже, максимальна ціна на звичайний бензин для його продажу через мережу АЗС не має перевищувати 36,94 грн за літр, на звичайне дизпаливо — 34,33 грн за літр.

Порівняно з серединою лютого середня ціна на бензин збільшена на 0,64 грн за літр, на ДП — на 0,26 грн за літр.

Контекст. На період дії карантину уряд постановою встановив граничні рівні торговельої надбавки до середньої ціни дизельного палива не вище ніж 7 грн за літр, до середньої ціни бензину — не більше 5 грн за літр.

Раніше, на початку лютого, перший віцепрем'єрміністр України Юлія Свириденко зазначала, що Кабмін готує рішення у відповідь на зростання світових цін на нафту і, відповідно, на нафтопродукти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉