Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Марченко запевнив українців у стабільній роботі фінансової системи

Міністр фінансів Сергій Марченко. Фото: Facebook

Міністр фінансів Сергій Марченко. Фото: Facebook

Міністерство фінансів і органи, що перебувають у сфері його управління (податкова, митна та аудиторська служби, Держказначейство), працюють у режимі воєнного часу. «Зараз ми функціонуємо 24 години на день 7 днів на тиждень», — написав міністр фінансів Сергій Марченко.

Усі потреби держави забезпечуються. Макрофінансовій стабільності та бюджету нічого не загрожує, запевнив міністр. «У тісній координації Мінфін, казначейство та НБУ здійснюють усі необхідні платежі. Запевняю: усі громадяни отримають пенсії, зарплати та соціальні виплати», – додав він.

Марченко також повідомив, що письмово звернувся до керівників компаній Mastercard, Visa та American Express із проханням припинити обслуговування всіх банків РФ та Білорусі.

274986249-10228494987505481-4567413971170103041-n.jpg

«У цій ситуації санкцій занадто багато бути не може. Ухвалення такого рішення унеможливить операції з картками цих міжнародних платіжних систем та ізолює власників карток від світової фінансової системи», — пояснив міністр.

Нагадаємо, що 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини