Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін вирішив відділити ГТС від «Нафтогазу», але залишити у держвласності

Газотранспортну систему (ГТС) відділять від держкомпанії «Нафтогаз». Про це повідомив міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель на брифінгу в Києві, передає кореспондент The Page.

«Це зроблено для того, щоб не було зловживань. Щоб у нас була відповідність третього енергетичного пакету європейського законодавства», — сказав він.

Також міністр зазначив, що ГТС не підлягає приватизації та залишиться в держвласності. Компанія буде створена на базі підприємства «Магістральні газопроводи України» (МГУ), її передадуть до Мінфіну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Окрім цього, уряд на сьогоднішньому засідані оновив план анбандлінгу «Нафтогазу». Також були закладені чіткі терміни й розподілена відповідальність кожної зі сторін, що задіяні у процесі анбандлінгу.

Україна повинна завершити відділення незалежного оператора ГТС до 1 січня 2020 року. Перед цим Верховна Рада повинна прийняти у другому читанні законопроєкт «Про концесії», який дозволить передати газотранспортну систему в управління новій компанії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

9 вересня Україна презентувала Єврокомісії нову модель відділення оператора ГТС.

Коментарі

Всі новини