Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Іран вважає, що ОПЕК помирає

Міністр нафти Ірану Біжан Намдара Зангане вважає, що альянс умирає через одностороннє прийняття рішень Росією і Саудівською Аравією. Він також повідомив, що не заперечуватиме проти продовження угоди: 30 червня РФ і Саудівська Аравія домовилися з ОПЕК+ продовжити угоду з видобутку нафти на шість-дев’ять місяців.

Про це Зангане сказав журналістам перед засіданням картелю, передає ТАСС.

«ОПЕК повинен обговорити сьогодні однобічність прийняття рішень в організації… Для мене це велике питання, чому рішення [про продовження обмежень — The Page] фактично було прийнято в Осаці», — сказав він.

Чиновник зазначив, що Іран не планує виходити з альянсу.

Контекст

  • 1 – 2 липня в Австрії міністри країн Віденської угоди обговорять можливість продовження контракту на другу половину 2019 року. Фактично рішення вже було озвучено на саміті G20 в Осаці, коли президент Росії Володимир Путін і наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман домовилися про продовження угоди на термін від шести до дев’яти місяців. Термін чинної угоди закінчився 30 червня.
  • Угода організацій країн-експортерів нафти, Росії та інших виробників (ОПЕК+) щодо скорочення видобутку нафти працює з початку 2017 року. На перше півріччя 2019 року обсяг контракту узгоджений в розмірі 1,2 млн барелів на добу.
  • Сполучені Штати Америки — найбільший в світі виробник нафти — не беруть участі в пакті. Також до трійки лідерів з видобутку входять Росія і Саудівська Аравія.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини