Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін змінив регулювання на ринку палива: ціни на АЗС зростуть

Ціни на АЗС зростуть. Фото: «Сьогодні»

Ціни на АЗС зростуть. Фото: «Сьогодні»

Для боротьби з дефіцитом пального, що виник у багатьох регіонах, уряд дозволив операторам АЗС без обмежень встановлювати ціну на «брендове преміальне» паливо за умови, що вони також продають паливо за цінами, що регулюються державою.

Відповідну постанову №488 від 29 квітня оприлюднено на сайті уряду 30 квітня.

Раніше роздрібні ціни «брендового преміального» пального не могли перевищувати регульовані державою ціни на «звичайне» паливо більш ніж на 5%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У розрахунку регульованої ціни також збільшено витрати на зовнішнє логістичне забезпечення – з $50 до $80 за тонну.

Також у ухвалі зафіксовано анонсоване урядом підвищення максимальної торгової надбавки до середньої роздрібної ціни дизельного палива, що реалізується АЗС, з 5 до 7 грн/літр, для бензинів – з 4,55 грн до 6,5 грн/літр.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст Коронавірусний карантин діє в Україні до 31 травня 2022 року. На цей період уряд постановою № 474 від 14 травня 2021 року встановив механізм регулювання роздрібних цін на звичайний бензин та ДП.

15 березня Верховна Рада ухвалила закон, яким скасувала акцизи на пальне та знизила ПДВ на операції з паливом з 20% до 7%. Згодом Кабмін ухвалив постанову, яка дозволила обіг у країні палива «Євро 3» та «Євро 4».

Коментарі

Всі новини