Facebook Pixel

Скільки коштує збірна України

Автор
Фото надане партнером

Фото надане партнером

Підраховуємо загальнонаціональні надбання.

Збірна України отримала довгоочікуваного нового наставника й будує плани на найближчі матчі з Німеччиною, Північною Македонією та Мальтою. Сергій Ребров викликав на збір 27 футболістів. Та хто вони, найкращі футболісти нашої держави, з точки зору мільйонів євро? Поговоримо про це на прикладі даних авторитетного оціночного ресурсу Transfermarkt.

А щоб гра мільйонів смакувала якнайкраще, варто користуватись лише перевіреними операторами. Vbet дарує інше відчуття — відчуття азарту.

Сумарна вартість — на рівні твердого середняка європейського футболу

За умови залучення усіх провідних футболістів національна «синьо-жовта» дружина сьогодні впевнено долає планку у 300 мільйонів євро сумарної трансферної вартості команди. Це значно менше, ніж оцінюються найсильніші збірні континенту в обличчі Франції, Англії, Португалії, Іспанії, Нідерландів чи Італії, проте й відчутно більше, ніж вартують Ірландія, Греція, Румунія, Чехія чи Вельс. Наша компанія — колективи Швейцарії, Швеції, Туреччини, Австрії, Сербії. Найближчі орієнтири — команди Хорватії, Данії та Норвегії.

Найдорожчий переживає кризу на клубному рівні

Перехід Михайла Мудрика до Челсі наробив галасу. Однак реальність виявилася жорстокою. В Лондоні Мудрик виявився нездатним заявити про себе в нових складних умовах без сприятливого фону. То ж планку в нинішні 60 мільйонів Михайлу найближчим часом втратить.

Лідери по лініям — молоді та футболісти у розквіті сил

В 21 рік голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін вважається одним з найбільш перспективних воротарів континенту, однак у збірній має доводити своє право бути №1 в боротьбі з Георгієм Бущаном. 24-річний Віталій Миколенко вже став своїм у ліверпульському Евертоні й англійській Прем'єр-лізі, а цінник у 22 мільйони такий проміжний висновок підтверджує. Олександр Зінченко з трансферною вартістю в 40 мільйонів є найдорожчим гравцем середньої лінії. У нападі пальму першості утримує 25-річний Артем Довбик. Нинішні 11 мільйонів — не межа його можливостей.

Найдешевші грають в атаці й отримали шанс заявити про себе на новому рівні

Владислав Ванат та Назарій Русин продемонстрували відмінний футбол у другій частині сезону в УПЛ. Обидва нападники забили по 13 голів за сезон. Індивідуальна трансферна вартість Ваната та Русина не дотягує навіть до мільйона (800 та 600 тисяч євро відповідно), проте немає сумніву, що це питання часу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉