Facebook Pixel

Різноманітність смартфонів у сучасному виконанні

Автор

Потреба в смартфонах пояснюється їхніми унікальними технічними можливостями, адже тепер це не засіб зв'язку, а повноцінний комп'ютер зі своїми незвичайними характеристиками. Неможливо уявити сучасну людину без такого девайса. Його можна використовувати для прослуховування музики, перегляду відео різних типів, а також для виконання великої кількості повсякденних завдань.

Виробники пропонують великий набір техніки під різні умови та завдання. Купити смартфон можна за посиланням, де є асортимент під будь-який бюджет покупки. Тут є апарати з просунутим залізом, а також бюджетні пристрої для дзвінків і серфінгу в інтернеті.

Дизайн і колір

Дешеві телефони виготовлені з пластику, флагмани — з міцного алюмінію з додатковим захистом екрану. Від цього залежать довговічність, практичність і стабільність експлуатації. Усе частіше застосовується кераміка та загартоване скло. Додатковий плюс – це клас захисту IP67 чи IP68. Бренди пропонують кілька варіацій відтінків на вибір:

  • класичний білий і чорний;
  • незвичайне золото та срібло;
  • елегантний жовтий, бордовий і фіолетовий;
  • таємничий зелений, синій і блакитний.

У будь-якому разі змінити відтінок вдасться за допомогою чохла в тому чи іншому виконанні.

Комунікації

Модулі зв'язку та комунікації є обов'язковим складником сучасного девайса. Більшість телефонів мають звичний модуль 4G для стабільного з'єднання. Wi-Fi дасть змогу заощадити мобільний трафік і отримати нормальний інтернет. Bluetooth забезпечить бездротове передавання даних, а також підключення бездротових навушників та інших аксесуарів.

GPS чудово підійде для любителів подорожей. NFC є порівняно новим модулем для безконтактної оплати. Це дасть змогу оплачувати покупки в безготівковий спосіб без використання банківської картки або передавати різні дані.

Параметри екрану

Ідеальний варіант діагоналі – 5.1 — 5.9 дюйма. Деякі пристрої від 6 дюймів використовуються як альтернатива невеликим планшетам. Виробники використовують сенсори PLS, TN, TFT, але чудову якість дарують OLED, Amoled, Super Amoled.

Також є можливість відрегулювати яскравість і контрастність, а деякі аксесуари доповнюються функціями для автоматичного регулювання цих параметрів залежно від того, що робить користувач. Найпопулярніші дозволи в трьох варіантах : HD 1280×720, HD+ 1440×720, Full HD 1920×1080, Ultra HD 3840×2160.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉