Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Можливості для працевлаштування українців у межах проєкту Work Stability for Ukrainians

ООН допоможе українцям знайти роботу під час війни. Фото надане партнером

ООН допоможе українцям знайти роботу під час війни. Фото надане партнером

Work Stability for Ukrainians — проєкт допомоги в пошуку роботи українцям і українкам, які постраждали внаслідок повномасштабної війни, яку в лютому розпочала росія в Україні. Його запустили в червні 2022 року, щоб створити умови для безпечного працевлаштування мільйонів людей, які наразі шукають роботу в Україні та в інших країнах.

Проєкт працює на базі кар’єрної платформи Happy Monday і запущений за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Разом ми прагнемо створювати нові професійні можливості для всіх, хто через війну втратив джерела доходу, перебуває в пошуку роботи, має потребу в професійній реалізації та хоче розпочати кар’єру в сучасних цифрових професіях і віддаленому форматі роботи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як працює проєкт?

Щоб розширити можливості пошуку роботи та створити нові робочі місця, до програми вже залучили понад 250 компаній, які відкрили для українців більш як 3 тис. вакансій. Найбільше пропозицій зараз для проєктних менеджерів і спеціалістів по роботі з контентом —копірайтерів, SMM-менеджерів, дизайнерів, журналістів, а також HR-спеціалістів, SEO та інтернет-маркетологів, клієнт-менеджерів, фінансистів і програмних координаторів.

Особливе місце займають вакансії з віддаленою роботою — ця опція допомагає бути гнучкішими та комфортно організовувати робочі процеси з будь-якої точки світу. Загалом роботодавці повністю відкриті до участі в проєкті й готові до збільшення кількості вакансій, зокрема, для ВПО та ветеранів.

Близько 250 компаній відкрили для українців більше 3 тис. вакансій. Фото надане партнером

Близько 250 компаній відкрили для українців більше 3 тис. вакансій. Фото надане партнером

Щоб пошук роботи став ще зручнішим, на сайті Happy Monday ми створили спеціальні цифрові інструменти для спрощення процесу вибору компанії та відгуку на вакансії. З-поміж них:

 • кращий пошук вакансій — ми розширили параметри та додали функцію пошуку вакансій за ступенем володіння мовами, форматами роботи та рівнем позиції. Так компанії та пошукачі зможуть ще легше й швидше знаходити одне одного;
 • особисті кабінети користувачів і компаній — тепер кожен користувач платформи може створити власний цифровий профіль, за допомогою якого зручно керувати вакансіями;
 • внутрішня система професійного метчингу для кандидатів — розробили унікальні персоналізовані фільтри, які допомагають підібрати вакансії не тільки за технічними характеристиками, а й за співпадінням за ціннісними вподобаннями. Це новий досвід інтерактивної взаємодії, який допоможе пошукачам краще усвідомити свої очікування щодо нового місця роботи, розкрити власні можливості та знайти ідеальний варіант роботи, а компаніям — залучити «своїх» людей у команду;
 • функція зворотного зв’язку — щоби бути на зв’язку з користувачами й швидше реагувати на запити та гнучко адаптуватися під поточні потреби, запустили форму для опрацювання відгуків щодо взаємодії з платформою.

Надалі ми плануємо розширювати можливості працевлаштування та пошуку роботи для українців і українок, підтримуючи й удосконалюючи платформу, залучаючи до співпраці ще більше компаній і створюючи додаткові освітні проєкти та менторські програми.

Щоб скористатися всіма можливостями проєкту Work Stability for Ukrainians і спробувати нові функції, переходьте на сайт happymonday.ua — там ви знайдете актуальні вакансії в перевірених компаніях і багато корисних матеріалів для професійного розвитку. На прикладі особистих кар'єрних історій і порад із власного досвіду ви зможете надихнутися, щоб зробити новий крок у своє професійне майбутнє.

Організатори проєкту

Проєкт реалізується ГО «Професіонали майбутнього» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН:

 • Програма розвитку ООН (ПРООН);
 • Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки);
 • Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA);
 • Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів:

 • Європейський Союз (ЄС);
 • Європейський інвестиційний банк (ЄІБ);
 • Посольство США в Україні,

а також уряди

 • Данії;
 • Канади;
 • Нідерландів;
 • Німеччини;
 • Польщі;
 • Швейцарії;
 • Швеції;
 • Японії.
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини