Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Юрій Косюк пішов з бізнесу з виробництва фуа-гра

Один з найбільших агрохолдингів України — «Миронівський хлібопродукт» — продає птахофабрику «Снятинську» в Івано-Франківській області, на якій виробляють гусяче м'ясо і фуа-гра. Виробництво буде припинено на початку вересня 2019 року.

Про це компанія повідомила на Лондонській фондовій біржі, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«МХП вважає, що виробництво фуа-гра не відповідає стратегії і політиці компанії», — пояснили своє рішення в компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Втім, для бізнесу МХП це не надто велика втрата. За даними компанії, птахофабрика становить лише 0,5% активів групи. Минулого року фабрика виробила 104 тонни печінки та 797 тонн м'яса. Близько чверті цієї продукції пішло на експорт.


«Миронівський хлібопродукт» — найбільший виробник курятини в Україні. Засновником і найбільшим акціонером агрохолдингу є бізнесмен Юрій Косюк.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У 2018-му компанія зменшила чистий прибуток на 44% — до $128 млн. А ось виручка компанії збільшилася на 21% і склала майже $1,6 млрд.

МХП продає свою продукцію під торговими марками «Наша Ряба», «Легко», «Бащинський» і «Qualiko». Крім свого основного напрямку, холдинг виробляє зернові, соняшникову олію і продукти м'ясопереробки. В Європу МХП поставляє охолоджені напівтуші, які переробляє на своїх заводах в Нідерландах і Словаччині.

Коментарі

Всі новини