Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

WOG запідозрили в ухиленні від сплати податків

Фото: сайт WOG

Фото: сайт WOG

Слідчі Голосіївського управління поліції ГУНП в Києві почали досудове розслідування щодо зловживання службовими особами «Вог Рітейл» своїм службовим становищем та ухилення від сплати податків у 2016 році на суму понад 17 млн грн. Про це йдеться в ухвалі Голосіївського суду.

Докладніше:

  • Волинський окружний адмінсуд розглядає позов «Вог Рітейл» до Офісу великих платників податків ДФС про скасування податків. Підприємству їх збільшили на 417 млн грн, з яких 277 млн грн — основний платіж, а 139 млн грн — штрафні санкції.
  • Такі збільшені податкові повідомлення-рішення були прийняті на підставі перевірки «Вог Рітейлу» з 2011-го по 2015 рік. Тоді компанія не погодилася з висновками податківців і зазначала, що продаж пального через мережу АЗС здійснювався і кінцевими споживачами для особистого використання, і суб’єктами господарювання для комерційного або виробничого використання. Останні не є об’єктами оподаткування акцизним податком.
  • У 2016 році суди задовольнили позов «Вог Рітейлу» і скасували податкові повідомлення-рішення, але у 2018-му Верховний суд скасув рішення цих судів і відправив справу на новий розгляд.

«Вог Рітейл» — один із ключових структур у мережі АЗС WOG (входить у групу «Континіум»). Кінцеві бенефіціари компанії — Роман і Софія Єремеєві (діти покійного нардепа Ігоря Єремеєва), Степан Івахів та Сергій Лагур.

Коментарі

Всі новини