Facebook Pixel

Вакуумний транспорт Virgin Hyperloop вперше проїхав із людьми

Компанія Virgin Hyperloop Річарда Бренсона здійснила першу у світі пасажирську поїздку надшвидкісною системою левітуючих контейнерів, повідомляє Reuters.

На випробувальному полігоні в Лас-Вегасі Джош Гігель, технічний директор компанії, і Сара Лучіан, директорка по роботі з пасажирами, здійснили поїздку в капсулі зі швидкістю 172 км/год.

Це ключове випробування безпеки технології, яка, як сподіваються в компанії, змінить перевезення людей і вантажів.

Компанія заявляє, що її так звані левітуючі капсули з пасажирами і вантажем пересуватимуться вакуумними трубами зі швидкістю 966 км/год або навіть швидше.

Так, поїздка з Нью-Йорка до Вашингтона, за словами розробників, триватиме лише 30 хвилин. Це вдвічі швидше, ніж політ комерційного реактивного літака, і вчетверо швидше, ніж високошвидкісний потяг.

Контекст. Раніше компанія провела понад 400 тестів без пасажирів на об'єкті в Неваді. Цей тест проводився через місяць після того, як агентство Reuters вперше повідомило про те, що Virgin Hyperloop вибрала американський штат Західна Вірджинія для розміщення центру сертифікації вартістю $500 млн і випробувального треку, який послужить випробувальним майданчиком для її технології.

Компанія працює над сертифікацією безпеки до 2025 року й комерційною діяльністю до 2030 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉