Група компаній Group DF заявила, що ніяких переговорів про продаж частки телеканалу «Інтер» ні з ким не велося і на сьогодні не ведеться. Про це група повідомила на своїй Facebook-сторінці.
У Group DF вважають, що поява даної інформації є навмисним інформаційним вкиданням, запущеним політичними опонентами Дмитра Фірташа та підозрюють, що мова може йти про недобросовісну конкуренцію, аж до підготовки рейдерської атаки на медіаактив.
Купівлю телеканалу спростувала вчора, 30 червня, прес-служба голови політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука, передає телеканал «112 Україна».

«Низка ЗМІ поширює неправдиву інформацію про нібито купівлю Медведчуком телеканалу «Інтер». Ця інформація не відповідає дійсності. Немає факту придбання каналу або частки в ньому, ні яких-небудь планів щодо здійснення подібної угоди», – йдеться у повідомленні.
Інформацію про покупку 80% акцій телеканалу «Інтер» Медведчуком поширив Telegram-канал «Українського Інституту аналізу політики та менеджменту». Раніше також повідомлялося, що позиції Медведчука нібито посилюються в інформаційному просторі, і політик має намір придбати ще кілька каналів, зокрема «Прямий» та «5 канал».
Пізніше власник телеканалу «Прямий» Володимир Макеєнко, якого пов’язують з екс-президентом Петром Порошенком, спростував інформацію про можливий продаж «Прямого» соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку. У червні останній придбав телеканал ZIK.
Згідно з даними сайту телеканалу, станом на 31 грудня 2018 року 45% телеканалу «Інтер» належало Валерію Хорошковському, а 36% — Дмитру Фірташу. Ще 9% — Сергію Льовочкіну, 10% — Світлані Плужниковій (вдові депутата Ради Ігоря Плужникова).
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Не один у полі: як бізнес-комʼюніті допомагає підприємцям масштабуватися
Кримінальний тиск на бізнес в Україні: виклики для інвесторів та юридичний захист