Facebook Pixel

The Express: фанати Формули-1 закликали бойкотувати Гран-прі Росії через ситуацію навколо України

Росія використовує чемпіонат світу з гонок формули-1 для відмивання свого іміджу – упевнені фанати Формули-1. Тому висловлюються за відміну як гран-прі в Сочі, так і інших змагань на території країни-агресора.

Прихильники Формули-1 закликають бойкотувати Гран-прі Росії через ескалацію загрози війни в Україні. – пише лондонський Express та TechiAzi. – Внаслідок накопичення військ уздовж її кордонів та визнання так званих «ДНР» та «ЛНР» США вже ввели санкції проти Росії. Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон також наслідув їхній приклад.

У зв'язку з великою кількістю розмов про передбачуваних заходів у відповідь дебати поширилися і на спортивний світ. Фанати Формули-1 закликали бойкотувати Гран-прі Росії 2022 або виключити гонку з календаря».

The Page підібрав найяскравіші цитати із самої статті та коментарів:

«Неможливо повірити, щоб будь-яка спортивна організація могла виправдати проведення будь-якого змагання на території Росії», — впевнений Tolstoi. «Це навіть не має обговорюватися. Гран-прі Росії слід негайно виключити» – вторить йому The voice. «Всі гонщики, у яких прізвище не Мазепін (бо він, звичайно, не збирається робити щось проти своєї країни) повинні пригрозити бойкотом усьому чемпіонату, якщо не скасують гонку» — погоджується з ними Your Undoing.

«Нехай Росія, Китай та Північна Корея проводять свої локальні заходи. – пропонує Ian53. – Потрібно заборонити їм брати участь у світових змаганнях. Принаймні це зменшить кількість допінгових спортсменів, які спонсоруються державою».

Себастьян Феттель і Льюїс Хемільтон є і найбільш титулованими пілотами Ф-1, і політично активними. Скан: Express

Себастьян Феттель і Льюїс Хемільтон є і найбільш титулованими пілотами Ф-1, і політично активними. Скан: Express

«Я думаю, що поки у Формулі-1 є Льюїс [Хемільтон] і Себ [Феттель], шанси на те, що хтось слухатиме, безумовно, вищі, ніж без них. — Коментує ситуацію ImJayJunior. — І вони, швидше за все, будуть почуті».

І справді, семиразовий чемпіон світу Льюїс Хемілтон рідко соромиться висловлювати свою незгоду з почуттям несправедливості. – нагадує видання. – У недавньому минулому він заявив, що «готівка вирішує все», коли Формулі-1 дали зелене світло для участі в перегонах у перші дні Covid-пандемії».

Частина шанувальників припускає, що Формула-1 взагалі не зможе зайняти певну позицію через численні розбіжності, які виникнуть при скасуванні одного з етапів та зменшенні прибутку. «Ф-1 має скасувати Росію, але цього не станеться. — сумнівається 62іконкурс. – Як і у випадку з арабськими гран-прі, вся справа у грошах!». «Знову все скажуть гроші... Ф-1 йде туди, звідки вільно течуть гроші. Наприклад, у Росію» — згоден із ним its them, not me.

Фанати Ф-1 упевнені, що РФ використовує перегони для відмивання свого іміджу країни-агресора. Скан: Express

Фанати Ф-1 упевнені, що РФ використовує перегони для відмивання свого іміджу країни-агресора. Скан: Express

«Адміністрації Ф-1 та ФІА нічого не зроблять, що ще більше підкреслить лицемірство, що пронизує автоспорт. — Упевнений conommarakev. — Згадайте, як вони допомагають близькосхідним країнам відмивати від бруду свій імідж, проводячи перегони там. Чиста жадібність».

"І всеж. Англійські гравці у крикет відмовилися вийти на поле і відлетіли додому, коли ПАР заборонив виходити на поле Безілу д'Олівейрі. – нагадує події 1968 року Ian53. – Це призвело до повного виключення Південної Африки з міжнародного спорту та прискорило крах режиму апартеїду».

Нагадаємо, що цього сезону заплановано 23 гран-прі. Етап у Сочі значиться 17-м і має відбутися 23-25 вересня. У зв'язку з цілою низкою допінгових скандалів він пройде під нейтральним (білим) прапором та без іншої символіки Росії.

2022 року гран-прі Росії має пройти під нейтральним прапором. Скан: F1 Twitter accaunt

2022 року гран-прі Росії має пройти під нейтральним прапором. Скан: F1 Twitter accaunt

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉