Facebook Pixel

Продажі оновленого кросовера JAC JS2 почнуться в Україні 10 червня

Фото, комплектації, характеристики і дата початку продажів кросовера JAC JS2

Фото, комплектації, характеристики і дата початку продажів кросовера JAC JS2

Оновлений S2 буде називатися JS2. Виробник впевнений, що тепер «компакт» поєднує в собі азійську технологічність, італійську красу та німецькі стандарти якості. Справа в тому, що минулого року половину акцій концерну викупив Volkswagen, і нині на всіх етапах виробництва впроваджені його стандарти якості, а німецькі експерти цілком контролюють налаштування основних систем моделей марки.

Оновлення, на перший погляд, суто косметичні, але вони торкнулися і екстер'єру, і аеродинаміки. Кросовер отримав перемальовані бампери та колісні диски, затемнену радіаторну решітку та нові протитуманки з хромованими елементами.

Оновлений JAC JS2 отримав нові бампера і колісні диски. Фото: JAC

Оновлений JAC JS2 отримав нові бампера і колісні диски. Фото: JAC

У салоні зміни більш помітнi: м'якші матеріали передньої панелі та дверних карт плюс оновлена медіасистема. Вона отримала інтуїтивно більш зрозумілий інтерфейс Meracast, сучасний процесор і стала сумісною з Apple Carplay і Anroid Auto. Удосконалено й монітор. Тепер у нього 9-дюймовий HD-екран із більш чутливим сенсором і підвищеною роздільною здатністю, що дає змогу відтворювати 4К-відео.

Telegram Logo

Оновлений JS2 буде доступний у двох комплектаціях: Luxury і Intelligent. Порівняно з попередником S2 до списку базового обладнання та систем додані автоматичне ввімкнення фар, оповіщення про непристебнуті ремені, можливість під'єднання смартфона до медіасистеми, функція загасання фар із затримкою (Follow me home) і система стабілізації під час гальмування.

Очікується, що ціни зростуть на 10–15%. Нагадаємо, що сьогодні S2 пропонують із 1,5-літровою бензиновою «четвіркою», яка видає 112 л. с. і 146 Нм. У базовій комплектації з механічною КП вона коштує 355 тис. грн., а з варіатором — 395 тис. грн.

Нова радіаторна решітка JAC JS2. Фото: JAC

Нова радіаторна решітка JAC JS2. Фото: JAC

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини