Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Жертви COVID-19. Принцеса Марія Тереза і актор «Крокодила Данді» Марк Блум

Стиль життя

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, коронавірусна інфекція COVID-19, як правило, протікає в легкій формі — госпіталізація необхідна приблизно в одному з п'яти випадків. У групі ризику — люди похилого віку, а також пацієнти з соматичними захворюваннями (артеріальною гіпертензією, захворюваннями серця, легенів, з раком або діабетом). І зірки тут не є винятком. The Page писало про знаменитостей, яким підтвердили COVID-19. Сьогодні розповімо про тих, хто помер.

Фото: Luis Dalvan / Pexels

Фото: Luis Dalvan / Pexels

Від ускладнень, викликаних коронавірусом, померла іспанська принцеса Марія Тереза, двоюрідна сестра короля Іспанії Філіпа VI. Марії Терезі було 86 років. Про смерть повідомив її молодший брат, принц Енріке. Принцеса померла в Парижі 26 березня. Поховали її в Мадриді.

Ускладнення від коронавірусної інфекції стали причиною смерті актора театру і кіно Марка Блума (нам він відомий за фільмами «Крокодил Данді» і «Відчайдушно шукаю Сьюзен»). Блум помер у Пресвітеріанській лікарні Нью-Йорка 25 березня. Колеги назвали актора видатною людиною і висловили свої співчуття. Так, Мадонна написала на своїй сторінці в Instagram: «Це ще одне нагадування про те, що вірус — не жарт. Потрібно бути вдячними, зберігати надію, допомагати один одному і дотримуватися правил карантину!»

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Коментарі
Паспорт вакцинації для Європи: з якими щепленнями пустять, а з якими — ні Подорожі

Паспорт вакцинації для Європи: з якими щепленнями пустять, а з якими — ні

Як безкоштовно зробити тест на коронавірус Здоров'я

Як безкоштовно зробити тест на коронавірус

Документи, електронна черга та сервіси: як зробити закордонний паспорт в Україні Життя

Документи, електронна черга та сервіси: як зробити закордонний паспорт в Україні