Facebook Pixel

Як виглядають ручки Montblanc, натхненні Волтом Діснеєм

Життя

Montblanc присвятив серію пишучих інструментів Волту Діснею

Фото: Montblanc

Фото: Montblanc

Лімітована колекція «Видатні особистості» випускається з 2009-го. Так марка віддає данину поваги легендарним особистостям, які залишили слід в історії. Нова серія натхненна життям і творчістю Волта Діснея. Автор Міккі Мауса був справжнім новатором: аби оживити мультиплікаційних персонажів, він використовував прогресивні технології свого часу. А ще став успішним підприємцем, який втілив у життя ідею парку у вигляді казкового королівства.

Фото: Montblanc

Фото: Montblanc

Модель Great Characters Walt Disney Special Edition надихнула монорельсова система Діснейленду. Форма затиску на ковпачку нагадує димову трубу пароплава з першого мультфільму Діснея «Пароплавчик Віллі». Ручка прикрашена Міккі Маусом і забарвлена в його фірмові кольори — чорний, червоний і жовтий. Координати на корпусі вказують на місце розташування гаража дядька Волта, в якому він сконструював свій штатив для камери.

Фото: Montblanc

Фото: Montblanc

Ручка Great Characters Walt Disney Limited Edition 1901 названа на честь року народження Волта Діснея (таких випущено 1901 примірник). На її ковпачку — стилізована мультипланова кінокамера, винайдена компанією Walt Disney. На корпусі — сканімація з контрастних смуг (якщо обертати ручку, можна побачити зображення Міккі). Гравіювання ж присвятили першому повнометражному мультфільму компанії: цифри означають хронометраж, а також дату і місце прем'єри «Білосніжки і семи гномів».

Фото: Montblanc

Фото: Montblanc

Ручок Great Characters Walt Disney Artisan Edition 90 лише 90 примірників. Ця цифра — вік Міккі Мауса. Модель зроблено з білого золота 750-ї проби з інкрустаціями із жовтого золота і прикрашено зображеннями атракціонів Діснейленду. На ковпачку — головне диснеївське мишеня у скафандрі. І тут сюрприз: на місці «шолома» є кругле віконце, через яке видно портрет Міккі, вигравіруваний на пері.Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2» Життя

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2»

Навіщо BMW заохочує графіті Життя

Навіщо BMW заохочує графіті

Культурні санкції проти РФ: як росіяни залишилися без кіно, футболу та Стівена Кінга Життя

Культурні санкції проти РФ: як росіяни залишилися без кіно, футболу та Стівена Кінга