Facebook Pixel

Фільм тижня: спортивна драма «Король Річард: Виховуючи чемпіонок»

Стиль життя

В Україні 6 січня виходить у прокат фільм «Король Річард: Виховуючи чемпіонок»/King Richard (США, 2021). Головну роль у ньому зіграв Вілл Сміт. Режисером стрічки став Рейнальдо Маркус Грін.

Сюжет розповідає про Річарда Вільямса, батька відомих тенісисток Венери та Серени. Саме він виховав своїх доньок та допоміг їм стати зірками спорту. Вільямсу довелося подолати безліч перешкод, принижень, нерозуміння та недовіру, але він все одно досяг свого та зробив справжню революцію у великому тенісі.

Telegram Logo

Американський інститут кіно навіть включив стрічку до списку десятки найкращих фільмів 2021 року. Крім того, його номінували на премію «Золотий глобус» у чотирьох категоріях, включаючи «Найкращий драматичний фільм» та «Найкращий драматичний кіноактор».

Фільм вперше показали на кінофестивалі «Теллурайд» 2 вересня 2021 року, а його світова прем'єра відбулася 19 листопада 2021 року і наразі він $26,2 млн.

Картина вже встигла отримати реакцію критиків та глядачів: на IMDb у стрічки оцінка 7,6 балів з 10, на Rotten Tomatoes – 91% схвалення від критиків та 98% від широкої аудиторії, а на Metacritic – 76 балів від кіноекспертів та 67 від глядачів.

Коментарі

Американський актор Шон Пенн відвідав зону ООС

Фільм Сенцова «Носоріг» переміг на кінофестивалі у Швеції

Голлівудський актор прилетів до Києва, щоб зняти фільм про Майдан