Facebook Pixel

В українських ТРЦ підстрибнуть ціни через тарифи на опалення

Через високі тарифи на опалення та ситуацію з курсом долара на тлі воєнних дій в Україні в торговельних центрах переглянуть ціни на осінні колекції товарів.

У сегменті торговельної нерухомості вартість комунальних послуг матиме прямий вплив на ціноутворення та рентабельність магазинів. Процес підвищення послуг ЖКГ почався ще наприкінці минулого року й триває надалі, зазначив провідний експерт Colliers Ukraine в сегменті торговельної нерухомості Ігор Заболоцький.

За його словами, під час опалювального сезону 2022-2023 року тарифи будуть принципово вищими, ніж торік, і для багатьох компаній це стане досить вагомою витратною частиною.

Quote«Більшість орендарів не здійснювали переоцінку товарів літніх колекцій з огляду на підвищення курсу валют НБУ або цей процес було здійснено частково. Однак в осінні колекції буде закладено вартість з огляду на нові реалії та оновлений курс валют. Ймовірно, орендарі одразу не закладатимуть реальний курс, а робитимуть це поступово. З приходом осінніх колекцій варто очікувати чітке коригування цін на товари ритейлерів», — наголосив Заболоцький.

Водночас фахівець наголосив, що попри важку ситуацію в країні за літній період спостерігалася позитивна динаміка зростання товарообігу ритейлерів у найкращих проєктах.

Quote«Найімовірніше, ця тенденція може продовжитися й восени. Водночас зростання оборотів у гривневому еквіваленті не корелюється зі зростанням у валюті з огляду на майже 30% девальвацію», — додав фахівець.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉