Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінрегіон проведе інвентаризацію довгобудів в Україні

В Україні створять повний перелік об’єктів незавершеного житлового будівництва. Фото: 3m2.ua

В Україні створять повний перелік об’єктів незавершеного житлового будівництва. Фото: 3m2.ua

В Україні планують створити вичерпний перелік об’єктів незавершеного житлового будівництва. Розроблений Мінрегіоном проєкт постанови «Деякі питання формування переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію» передбачає проведення кожним регіоном повної інвентаризації недобудов.

Quote«Формування переліку об’єктів незавершеного житлового будівництва – крок на шляху до вирішення болісного питання «довгобудів». Ця проблема потребує чіткого розуміння нинішньої ситуації, інвентаризації таких об’єктів і перевірки їхнього техніко-економічного стану. Йдеться про повну картину в розрізі всіх областей України», – повідомила заступниця голови Мінрегіону Наталія Козловська.

Документ зобов'язує усі міські й обласні державні адміністрації сформувати списки «довгобудів» і створити на кожного з них інвентаризаційну справу.

Контекст. Станом на 1 листопада ціни на первинне житло в Києві стабілізувалися, а в передмісті столиці, Львові та Одесі й надалі зростають. Середня ціна квадратного метра нового житла в Києві залишилася на вересневому рівні — 33 тис. грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини