Facebook Pixel

За чотири місяці роботи ДІАМ видала 1,5 тис. дозволів на початок будівельних робіт

Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) за чотири місяці роботи видала понад 1500 дозволів на початок будівельних робіт, понад 500 сертифікатів — про прийняття об’єктів в експлуатацію. Водночас видано 600 відмов у наданні дозволів на початок будівництва та майже 700 відмов на отримання сертифікатів через порушення. Про це заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Quote«Суттєво скорочено час очікування відповіді на заявку учасників будівельного ринку, а також час на перевірку об’єкта перед його здаванням в експлуатацію. Майже 100% заявок інспектори опрацьовують протягом однієї доби. Ми ж продовжуємо працювати над тим, аби всі процеси були автоматизовані та не потребували участі співробітника інспекції. Відсутність людського фактора — важлива складова боротьби з корупцією зокрема та реформи містобудування загалом», —пояснив Чернишов.

Міністр також наголосив, що нові принципи роботи ДІАМ забезпечили прогнозованість роботи. Отже, закінчилися безпідставні візити з перевірками на об‘єкти. Інспекція затвердила план державного архітектурно-будівельного контролю на 2022 рік і працює згідно з ним.

Контекст. Раніше Чернишов повідомив, що реформа галузі містобудування вийшла на фінішну пряму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉