Китайська Народна Республіка – друга економіка світу, головний партнер росії, після повномасштабного вторгнення в Україну, що ставить її у залежність і один із найвпливовіших гравців на мапі світу.
Ігнорувати КНР Україна просто не може через важливість Піднебесної у сучасній геополітиці. Думки експертів щодо ставлення Китаю до України різні, але Антон Ганоцький, аналітик AdAstra і засновник телеграм-каналу «Пхеньянська Правда», твердо каже, що КНР нам не друг, а ворог.
Детальніше про відносини України з країнами Східної Азії читайте тут.

Яка Україна ідеальна для геополітичних планів Китаю
«Варто розуміти, як Китай бачить Україну сьогодні. Він бачить нас як російську колонію, країну, яка не має права на суверенітет», – стверджує Антон.
Він наводить приклади європейських країн, які реально мають гарні відносини з Китаєм, і всі вони проросійські:
Візит керівника КНР до Європи. Куди він їде? У Францію – це особливий випадок, тому що там прагматичні торгово-економічні відносини. Але після Франції – візит до Угорщини та Сербії. Країни, які є найбільш проросійськими в Європі.
- У них діють інститути Конфуція, система науково-навчальних закладів для популяризації китайської мови, культури та мистецтва й пропаганди;
- Беруть участь у інфраструктурній ініціативі «Пояс і шлях».
«Грузія цього року, увага, підняла свій рівень стосунків з КНР до рівня стратегічного. Запровадила безвізовий режим з Китаєм після переходу грузинської влади на проросійські рейки, місцевий закон Про іноагентів цьому приклад».
За його словами, для КНР російсько-українська війна стала шансом створити той світ, про який вони мріють. Це двополярний або багатополярний світ. Тобто втрата гегемонії США та підняття КНР. Детальніше читайте тут.
Спроба захоплення Тайваню Китаєм вкрай імовірна (відео)
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також