Facebook Pixel

Берлін збирає для України важке озброєння: що отримає Київ

Німеччина надішле Україні кілька десятків броньованих зенітних установок. Мова йде про Gepard Flakpanzer, або «Гепардів», чию доречність для ЗСУ ми вже описували раніше.

Про зміну риторики Німеччини щодо постачання Києву важкої зброї пише The New York Times, посилаючись на слова міністерки оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт на зустрічі 40 країн-союзників на авіабазі США у Рамштайні.

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Gepard Flakpanzer призначені для протиповітряної оборони, але може бути використана також проти наземних цілей. Хоча «Гепардів» розробили під час холодної війни, відтоді їх трохи модернізували.

Безпосередньо до України зброю доставить німецький розробник Krauss-Maffei Wegmann — він має близько 50 машин, оснащених радарами та гарматами.

Але це ще не вся допомога від Берліна: найближчим часом буде також ухвалене рішення про експорт 100 старих бойових машин піхоти Marder   Term Tooltip Гусенична бойова машина піхоти концерну Rheinmetall, основна бойова машина дивізій Бундесверу з 1970-х років close , а 28 квітня бундестаг обговорить можливість відправки Україні додаткових важких озброєнь.

Фото: Wikipedia

Фото: Wikipedia

Контекст.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉