Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Більш ніж половина українців хоче запровадження візового режиму з РФ

Візи для РФ: більшість українців «за». Фото: Марієнко Андрій / УНІАН

Візи для РФ: більшість українців «за». Фото: Марієнко Андрій / УНІАН

За два роки зросла кількість прихильників ідеї запровадження віз із Російською Федерацією: сьогодні підтримують цю ідею 52%, проти – 44%. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Також зазначається, що більшість опитаних (72%) вважають Росію ворожою країною та тільки 12% – союзною. За останній рік дуже зіпсувалося ставлення українців і до Білорусі. Цю країну українці здебільшого вважать ворожою щодо України, і за рік кількість таких респондентів зросла більш ніж удвічі (з 22 до 48%).

Найбільшими союзниками України опитані вважають Канаду, Литву, Польщу та Великобританію, а також США та Туреччину. Дещо менше наших громадян вважають союзниками Францію, Німеччину та Китай, останню вважають радше нейтральною країною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зазначимо, що наразі громадяни РФ мають право без віз в'їжджати на територію України на 90 днів протягом 180 днів.

Контекст. На початку листопада петиція про заборону громадянам Росії вʼїжджати на територію України або запровадження візового режиму з державою-агресором набрала понад 25 тис. підписів за 8 днів і кілька годин. Цієї кількості підписів достатньо, щоб президент Володимир Зеленський розглянув її.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини