Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативні дані про російсько-українську війну на 24 липня — Генштаб ЗСУ

Війна в Україні: що на фронтах на ранок 24 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

Війна в Україні: що на фронтах на ранок 24 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ

У неділю, 24 липня, розпочалася сто п’ятдесята доба російсько-української війни. Окупаційна армія рф знову намагалася захопити Вуглегірську ТЕС, але українські військові відбили штурм та відкинули противника назад..

Волинський та Поліський напрямки

Ситуація суттєвих змін не зазнала. Підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати визначені завдання з посилення охорони в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей.

Сіверський напрямок

Російські загарбники здійснили обстріли у районах населених пунктів Гай Чернігівської області та Гудове, Яструбине, Білопілля і Грабовське на Сумщині. Крім того, періодично веде повітряну розвідку позицій сил оборони в прикордонних районах Чернігівської та Сумської областей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Ворог здійснював вогневе ураження із ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Питомник, Петрівка, Новомиколаївка, Старий Салтів, Благодатне, Прудянка, Лісне, Леб’яже, Коробочкине, Дергачі, Перемога та інших.

Слов’янський напрямок

Противник обстріляв із артилерії, зокрема, райони Чепіля, Богородичного та Адамівки.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Краматорський напрямок

Обстріли зафіксовано біля Стародубівки, Дронівки, Пискунівки, Сіверська, Спірного та Івано-Дар’ївки. Також окупанти задіяли БпЛА.

Бахмутський напрям

Ворог веде бойові дії з метою створення умов для проведення наступу на Бахмут та оволодіння територією Вуглегірської ТЕС. Здійснював обстріли військової та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Зайцеве, Вершина, Берестове, Шуми, Бахмут, Нью-Йорк, Бахмутське, Покровське, Новолуганське, Веселе та інших. Задіяв штурмову та армійську авіацію.

З різних напрямків ворог вів штурмові дії з метою встановлення контролю над територією Вуглегірської ТЕС. Українські воїни знову відкинули окупантів назад.

Авдіївський, Новопавлівський та Запорізький напрямки

У районах населених пунктів Золота Нива, Вугледар, Веселе, Авдіївка, Красногорівка та багатьох інших фіксуються систематичні обстріли. Ворожий БпЛА діяв біля Малої Токмачки та Новодарівки. На окремих ділянках окупанти намагаються удосконалити інженерне обладнання оборонних рубежів та позицій.

Південнобузький напрямок

Основні зусилля противник зосереджує на утриманні займаних позицій. Обстрілював цивільну та військову інфраструктуру біля Червоної Долини, Киселівки, Тернівки, Добрянки, Олександрівки, Кобзарців, Лепетихи та інших.

Наші ракетно-артилерійські та авіаційні підрозділи на визначених напрямках продовжують бити по опорних пунктах, місцях зосередження та складах противника.

Коментарі

Всі новини