Facebook Pixel

У разі загрози нападу на Україну Рада збереться за кілька годин – Корнієнко

У разі виникнення загрози нападу на Україну Верховна Рада може зібратися за кілька годин. Про це в інтервʼю «Радіо Свобода» заявив перший заступник голови ВР Олександр Корнієнко

Quote«У Верховної Ради може бути тільки один план: якщо є завдання ввести воєнний чи надзвичайний стан або провести відповідні голосування, вона має зібратися впродовж кількох годин», — сказав Корнієнко.

Як пояснив нардеп, якби це був тиждень роботи в округах, то на це необхідно приблизно вісім годин:

Quote«Зрозуміло, що тим, хто не в Україні, важче буде це зробити. Але в Україні, якщо це не тиждень роботи в округах, гадаю, що потенціал зібратися за пару годин є. Якщо тиждень роботи в округах, вважаю, що треба вісім годин – це доїхати з найвіддаленіших куточків автомобілем або іншим транспортом», — додав Корнієнко.

На його думку, Росія використовуватиме будь-яку можливість дестабілізувати ситуацію в Україні. Зокрема, за його словами, можуть бути різні провокації, наприклад, «давайте підпалимо Офіс президента або обмалюємо його».

На переконання Корнієнка, акції противників вакцинації теж є частиною плану з дестабілізації ситуації в Україні.

Quote«…Я подивився на мітинги антивакцинаторів — вони серйозно організовані. Це організовано не з України», — сказав Корнієнко.

Контекст. Центр стратегічних і міжнародних досліджень CSIS опублікував супутникові знімки нових російських баз і концентрації техніки. Вони розташовані за 250 км від кордону України.

Зазначається, що кількість військових об'єктів, які використовуються для зберігання озброєння та розміщення військ, біля російського міста Єльня збільшилася на 17%. Там триває накопичення військової техніки та особового складу 41-ї загальновійськової армії, місце постійної дислокації якої в Новосибірську.

Подякувати 🎉