Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рада завтра розглядатиме податковий законопроєкт 5600

Рада завтра розглядатиме скандальний законопроєкт 5600 щонайменше кілька годин. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Рада завтра розглядатиме скандальний законопроєкт 5600 щонайменше кілька годин. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Верховна Рада розглядатиме податковий законопроєкт №5600 завтра, 18 листопада. Про це повідомив перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко в коментарі «Уніан».

Quote«Там 128 поправок є. Якщо взяти такий варіант ортодоксальний, що всі поправки будуть ставитися на підтвердження, може знадобитися понад дві години. І просто можна не встигнути. Вирішили,що логічніше в четвер розмістити цей закон. І я думаю, що завтра він буде одним із перших на порядку денному», — сказав Корнієнко.

Контекст. Кабмін зареєстрував у парламенті так званий «ресурсний» законопроєкт ще 2 червня. 1 липня Рада ухвалила цей законопроєкт у першому читанні.

Міністр фінансів Сергій Марченко за підсумками засідання уряду 16 вересня заявив, що внесення змін до Податкового кодексу, тобто ухвалення так званого ресурсного законопроєкту №5600, дасть змогу отримати додаткові 30 млрд грн. За його словами, ці кошти можна було б внести до проєкту держбюджету-2022 до другого його читання.

На думку експертів, у разі ухвалення цього законопроєкту найбільше постраждають агропромисловість, нерухомість, гуртова торгівля й середній бізнес.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини