Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 6 травня 2022-го

Триває сімдесят друга доба протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Минулої доби підрозділи ППО та Сухопутних військ уразили 15 повітряних цілей ворога: 14 безпілотників і один літак.

Противник не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні, намагаючись встановити повний контроль над територією Донецької та Луганської областей і забезпечити сухопутний коридор між цими територіями та окупованим Кримом, повідомив Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Ворог активних дій не проводив. У підрозділах збройних сил Білорусі триває перевірка бойової готовності сил реагування.

Сіверський напрямок

Ознак формування противником наступального угруповання не виявлено. У прикордонних районах України на територіях Брянської, Курської та Бєлгородської областей на позиціях і в опорних пунктах утримується незначна кількість особового складу, озброєння та військової техніки.

Слобожанський напрямок

Противник активних дій не проводив. Продовжує обстріли з реактивної та ствольної артилерії житлових кварталів і передмістя Харкова. Ворог нарощує системи ППО, матеріально-технічного забезпечення та вогневого ураження. Проводить перегрупування та відновлення боєздатності підрозділів.

На базі Куп’янської міської лікарні в облаштованому окупантами шпиталі перебувають до 300 поранених. Для уточнення позицій наших військ і напрямків подальшого просування ворог здійснює повітряну розвідку.

Донецький і Таврійський напрямки

Противник продовжує активні бойові дії.

Лиманський напрямок

Ворог здійснює обстріли позицій наших військ.

Попаснянський напрямок

Основні зусилля ворожі сили зосередили на встановленні повного контролю над населеним пунктом Попасна та відновленні наступу на населені пункти Лиман і Сіверськ.

Маріуполь

Триває блокування підрозділів Сил оборони в районі заводу «Азовсталь». В окремих районах за підтримки авіації ворог поновив штурмові дії задля взяття під контроль території заводу.

Сєвєродонецький, Авдієвський, Курахівський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Активних бойових дій ворог не проводив. Здійснює вогневий вплив для сковування дій наших військ і знищення артилерійських підрозділів.

Південнобузький напрямок

Противник активних бойових дій не проводив, утримував захоплені рубежі, посилював системи протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби. Обстрілював позиції наших військ. На півночі Херсонщини та Миколаївщини ворог здійснює обстріли населених пунктів, які залишив.

Попередньої доби підрозділами протиповітряної оборони Повітряних Сил і Сухопутних військ було уражено п’ятнадцять повітряних цілей: 14 безпілотних літальних апаратів типу «Орлан» і один літак.

На території Донецької та Луганської областей захисниками та захисницями України минулої доби відбито 11 атак ворога, знищено 8 танків, 11 одиниць бойової броньованої техніки та 5 одиниць автомобільної техніки противника.

Подякувати 🎉