Facebook Pixel

Леросу повідомили про підозру через тицьнутий Зеленському середній палець: що йому «світить»

Нардерпу Леросу повідомили про підозру: що йому буде за хуліганство у ВР. Скріншот: youtube/Телеканал Рада

Нардерпу Леросу повідомили про підозру: що йому буде за хуліганство у ВР. Скріншот: youtube/Телеканал Рада

Народному депутату Гео Леросу сьогодні вручили підозру в хуліганстві за те, то той 4 листопада показав середній палець президенту Володимиру Зеленському у Верховній Раді. У Держбюро розслідувань повідомили, що підозрюють народного обранця «у грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства» (ч. 1 ст. 296 КК України).

Слідчі дійшли висновку, що своїми діями Лерос мав на меті «створити власний медійний та політичний образ, підвищити власну медійну впізнаваність, привернути увагу засобів масової інформації, суспільства та інших політиків до своєї особи».

За статтею, яку інкримінують нардепу, йому «світить» штраф розміром до 4 тис. неоподатковуваних мінімумів, або арешт до пів року, або обмеження волі до 5 років.

Telegram Logo

Сам Лерос факт вручення підозри підтвердив і додав, що «інша думка» в державі Зеленського стає небезпечною для життя і свободи».

Контекст. 4 листопада під час виступу в Раді Лерос назвав Зеленського зрадником і показав йому непристойний жест.

Регламентний комітет нещодавно вже оцінював поведінку Лероса. Під час пленарного засідання 9 вересня він і Микола Тищенко («Слуга народу») поштовхалися. Тоді Лерос критикував Зеленського та очільника його Офісу Андрія Єрмака. Регламентний комітет не зміг ухвалити рішення щодо покарання депутатів. Їх пропонували відсторонити від участі в 5 пленарних засіданнях.

Коментарі

Всі новини