Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росіяни другого сорту. Кремль навмисно відправляє на війну представників етнічних меншин рф

Мобілізація в рф: з яких регіонів відправляють на війну. Фото: Reuters

Мобілізація в рф: з яких регіонів відправляють на війну. Фото: Reuters

Російська влада відправляє на війну в Україну переважно представників етнічних меншин, уникаючи набору у свої війська етнічних росіян.

Від самого початку вторгнення в Україну формування батальйонів на території рф відбувається переважно в регіонах, де є етнічні меншини, як-от Татарстан, Башкортостан, Осетія, Чечня, Пермь, Красноярськ.

Про це в інтерв'ю «Суспільному» заявив геополітичний аналітик американського Інституту вивчення війни (ISW) Джордж Варос, який відстежує ситуацію на фронті з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Кремль проводить приховану мобілізацію, набираючи в регіонах так звані добровольчі батальйони. За словами аналітика ISW, якщо брати до уваги, що для служби в багатьох із підрозділів попередня військова служба не є обов’язковою, то підготовка якісних кадрів мала б тривати більш ніж кілька місяців.

Quote«Вони формують один батальйон у Московській області, але мені незрозуміло, набиратимуть туди переважно москвичів чи представника національних меншин, які працюють і живуть у Москві. Водночас у Санкт-Петербурзі та інших, скажімо так, європейських частинах російської федерації ми не бачимо, принаймні поки що, доказів відкритого формування таких батальйонів», — пояснив експерт.

Війна в Україні як спосіб знищення нацменшин у рф

Підтверджує цю гіпотезу також співробітниця Національного інституту стратегічних досліджень Ірина Павленко.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За її словами, учені з Університету Джорджа Вашингтона, ґрунтуючись на даних Міноборони рф про офіційно визнаних загиблими російських військових на війні, порахували, що 40% із них є представниками нацменшин.

Quote«Ми маємо дані наших людей, тих, хто займається загиблими на полях: представників національних меншин є набагато більше», — наголосила експертка в інтерв'ю «Українському радіо».

Ба більше, Павленко вважає, що Кремль свідомо знищує в Україні свої нацменшини, відправляючи їх на війну як гарматне м'ясо.

Quote«Тоталітарний режим, який сформувався в росії, використовує війну проти України для того, щоби змінити дисбаланс у своїй демографії, щоб зменшити чисельність нацменшин», — пояснила Павленко.

За її словами, російські демографи ще задовго до війни били на сполох, прогнозуючи, що національне обличчя росіян дуже сильно зміниться: більшість становитимуть нацменшини, і це будуть мусульмани.

Quote«Треба зараз подивитися на демографію рф. У тих, хто вважає себе етнічними росіянами, православними, спостерігається низька народжуваність і висока смертність. У представників нацменшин, особливо це стосується Північного Кавказу, навпаки, висока народжуваність. І ця пропорційність швидко зростає», — наголосила експертка.

На переконання Павленко, це один із чинників, чому путін уникає загальної мобілізації — щоб не зачіпати етнічних росіян. Утім, президент рф може прорахуватися й спровокувати бунт у регіонах через принизливе ставлення Кремля до нацменшин.

Коментарі

Всі новини