Facebook Pixel

Новий наступ на рф. Чого хочуть російські добровольці – головне з інтерв'ю спікерів РДК та ЛСР

Чого хочуть російські добровольці з РДК та Легіону

Чого хочуть російські добровольці з РДК та Легіону

Російські добровольці з Легіону «Свобода России», «Русского добровольческого корпуса» та «Сибирского батальона» повідомили про те, що 12 березня зайшли на прикордонну територію росії. Військові добровольчих загонів опублікували відео боїв на території рф.

За словами представників РДК, у Курській області, російські військові тікали після перших бойових зіткнень, але операція триває, тому ситуація оновлюється. ЛСР повідомив про повний контроль над смт Теткіно.

Раніше спікери двох формувань дали інтерв’ю The Page. Нагадуємо головні тези з інтерв’ю з Легіоном і РДК про їхні цілі, плани на майбутнє і долю самої росії.

Похід Пригожина показав – план взяття Москви повністю можливий

Quote«Розумієте, рейд Пригожина показав, що наш план походу на Москву абсолютно можливий і матиме приблизно такий самий вигляд, який був у Пригожина, тому що російське суспільство, російська система налаштовані так, що сприймають тільки силу», – сказав Олексій Барановський, спікер, а нині боєць ЛСР, в інтерв’ю The Page.

Своєю чергою начштабу РДК Фортуна заявляв, що похід на Москву можливий, але це вкрай важке завдання, яке вимагає великого ресурсу. У листопаді 2023-го він вважав, що РДК ще не має таких ресурсів, але за цей час корпус значно розширився.

Quote«Якщо ми говоримо про Бєлгородську область, ще якісь регіони, частини регіонів, завжди потрібно розуміти, що це не просто якийсь військовий похід з метою взяти і відкусити якийсь шматочок – завжди потрібно думати про те, а що ж буде потім. Його потрібно утримувати і його потрібно постачати: має бути логістика, має бути, крім військової, і цивільна адміністрація, там мають бути забезпечені нормальні умови для життя людей», – казав Фортуна.

Як РДК вербують у свої ряди вагнерівців (відео)

За що воюють бійці РДК і Легіону

Попри спільні дії та операції з заходами на території рф, між РДК і Легіоном завжди відчувалися ідеологічні розбіжності.

У складі РДК більшість – націоналісти-консерватори, про що не раз заявляли як найвищі командувачі корпусу, так і бійці. Серед бійців Легіону багато представників ліберальної російської опозиції, які взяли в руки зброю.

Начштабу Фортуна так коротко сформулював погляди РДК.

Корпус за:

  • приватне підприємництво;
  • ринкову економіку, жорстку конкуренцію;
  • збереження національної ідентичності;
  • індивідуальність і самоідентифікацію;
  • відстоювання соціальних і культурних прав;
  • прагнення до порядку, справедливості, ідеалу.

Корпус проти:

  • мультикультуралізму;
  • права на деградацію.
Quote«Ми часто говоримо про це, але всередині РДК немає однієї політичної директиви», — підкреслює Фортуна.

ЛСР же не декларує чітких ідеологічних вимог або візій. Бійці Легіону насамперед борються за звільнення росії від путінського режиму, а вже потім – за обрання нової влади демократичним шляхом.

Палкий прихильник Легіону, російський опозиціонер Ілля Пономарьов, який часто представляє Легіон, саме з такими закликами виступає перед різними зборами російських лібералів. Натомість РДК жорстко засуджують пасивність ліберальної опозиції.

Спочатку Бєлгородська народна республіка, а вже потім путін в Гаазі

Quote«Якщо похід на Москву не вдасться, ми можемо, наприклад, відкотитися до Брянська. Головне, щоб це була прикордонна область. Грубо кажучи, план «народних республік ДНР/ЛНР» під владою, відповідно, вільної Росії, Російської республіки», – казав представник ЛСР Олексій Барановський.

За схожу ідею виступав і Фортуна: утримання частини прикордонної території рф, хоча б однієї області, могло б стати вкрай вдалим початком фундаментальних змін в його країні.

За чиї кошти працює Легіон та чи допомагає йому Україна (відео)

Подякувати 🎉