Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні посилять відповідальність за публічне заперечення російської агресії

Агресія РФ: Відповідальність за публічне невизнання посилять. Фото: kmu.gov.ua

Агресія РФ: Відповідальність за публічне невизнання посилять. Фото: kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів представив законопроєкт про посилення відповідальності публічних осіб за заперечення збройної агресії Росії щодо України. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання уряду.

«Усі наші чи іноземні політики, які розповідають про нібито громадянську війну в Україні, про неукраїнський Крим, повинні відповідати. І це точно не про свободу слова, а про сприяння агресору. На жаль, навіть на восьмому році війни в Україні зустрічаються політики, які цього не розуміють, тому будемо пропонувати зміни в адміністративний кодекс».

Денис Шмигаль

Денис Шмигаль

прем'єр-міністр України

Варто зазначити, що публічним запереченням російської агресії слід вважати будь-яку відкриту заяву або письмове чи графічне зображення Криму чи Донбасу в складі Росії. Такі дії передбачають штрафні санкції в розмірі від 17 тис. до 34 тис. гривень, а за повторного випадку — від 34 тис. до 51 тис. гривень.

Дія закону буде спрямована насамперед на політичних діячів. Голова Кабміну впевнений, що Верховна Рада підтримає цю ініціативу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше міністр оборони Олексій Резніков розповів про те, що команда Міністерства реінтеграції розробляє законопроєкт «Про державну політику перехідного періоду», який чітко закріпить за Росією статус країни-агресора.

Коментарі

Всі новини