Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна готова допомогти Молдові вибити росіян з Придністров’я – Буданов

Звільнити Придністров'я від російських окупантів може допомогти ЗСУ – ГУР МО. Фото: Flickr

Звільнити Придністров'я від російських окупантів може допомогти ЗСУ – ГУР МО. Фото: Flickr

Українська сторона готова прийти на допомогу Молдові із деокупацією Придністров’я. Про це повідомив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в етері телемарафону.

Quote«Я підтримую прагнення Молдови позбутися окупаційних військ на їхній території. І ми як держава і як спецслужба зробимо все, щоб допомогти братній державі позбутися окупантів зі своєї землі», — заявив він.

До цього представники так званої влади «Придністровської Молдавської Республіки» (ПМР) вчергове з 2006 року заявили про бажання стати частиною російської федерації.

Quote«Вектор Придністров'я протягом усіх років існування республіки залишається незмінним, що відображено в підсумках референдуму 17 вересня 2006 року, де чітко окреслено: незалежність із подальшим вільним приєднанням до російської федерації. Незалежність країни — безумовний пріоритет», — зазначив очільник «МЗС ПМР» Віталій Ігнатьєв.

Контекст. Раніше цього тижня Молдова заборонила в’їзд на свою територію військовослужбовцям рф, які дислокуються в «ПМР». Як пише «Європейська правда», влада країни наголосила, що як і раніше вважає самопроголошену республіку «незаконним формуванням» та вимагає виведення звідти російських підрозділів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини