Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС дасть Молдові зброю проти росіян у Придністровʼї: що пообіцяли Кишиневу

Фото: twitter.com/eucopresident, https://twitter.com/sandumaiamd

Фото: twitter.com/eucopresident, https://twitter.com/sandumaiamd

Європейський Союз розглядає способи подальшого зміцнення Збройних сил Молдови після терактів у невизнаному Придністровському регіоні, контрольованому рф.

Про це заявив у середу президент Ради ЄС Шарль Мішель, повідомляє CNN.

znimok-ekrana-2022-05-04-o-171751.png

Виступаючи разом із президенткою країни Маєю Санду в Кишиневі, Мішель сказав, що «деякі рішення» для посилення підтримки в галузі логістики та кіберзахисту вже ухвалено.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми допоможемо Молдові зміцнити її стійкість і впоратися з наслідками поширення російської агресії в Україні, надавши додаткову військову техніку. А також допомагаючи протистояти дезінформації та кібератакам», — написав він у Twitter.

Політики обговорили, яку додаткову військову підтримку можна надати, але не оголошували подробиць, «щоб уникнути ескалації».

Підписуйтесь на нас в Google News!
znimok-ekrana-2022-05-04-o-171738.png

Так звані придністровські та російські медіа звинувачують у терактах Україну, але питання в тому, що це дуже схоже на плацдарм для підготовки до нападу — або на наш південь, або на саму Молдову.

Quote«Ми не вважаємо, що робити провокаційні заяви про ситуацію в Молдові чи Придністров'ї розумно, — сказав Мішель. — Ми хочемо запобігти будь-якому інциденту».

У Молдові вже скаржилися на те, що в них немає боєздатної армії й вони не зможуть протистояти наступу окупантів у разі нападу.

znimok-ekrana-2022-05-04-o-173519.png

За підсумками зустрічі 4 травня Санду нагадала у Twitter, що її країна не залишить спроб вступити до ЄС:

Quote«Мішель! У ці складні часи для Молдови та регіону ми вдячні всім за солідарність і підтримку ЄС. Ми готові поглибити нашу співпрацю та просувати нашу заявку на вступ до ЄС на благо наших громадян».


Контекст.

Коментарі

Всі новини