Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія вже прокладає шлях до нападу на Молдову — The Times

У рф ухвалили рішення про напад на Молдову. Фото: Sasha Pleshco/Unsplash

У рф ухвалили рішення про напад на Молдову. Фото: Sasha Pleshco/Unsplash

У Кремлі вже ухвалили рішення про військовий напад на Молдову. Це допоможе росії відкрити новий фронт у війні проти України та створити загрозу для Одеси. Про це повідомляє видання The Times із посиланням на власні джерела в українському військовому керівництві.

Quote«Якщо росіянам вдасться захопити контроль над країною, то з військового погляду ми станемо вразливішими — це буде загроза цілісності України», — зазначили джерела видання.

Одне з джерел повідомило, що в Україні вже зафіксували «низку чинників», які говорять про те, що росія планує напасти на Молдову, яка має лише 3 250 військових. Успішне захоплення призведе до загрози для Одеси.

Російські спецслужби розглядають декілька можливих варіантів, зокрема роздмухування масових протестів і безладу в самій Молдові. Також росія може визнати так звану «Придністровську Молдавську Республіку» й спробувати перекинути на її територію свої війська. Але для цього їм потрібно буде прорватися крізь повітряну оборону України на півдні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. РФ окупувала частину Молдови — територію Придністров'я — 30 років тому.

«Придністровська Молдавська Республіка» — невизнана держава в Східній Європі. Розташована переважно на лівому березі Дністра, включає також місто Бендери на правому березі. Межує з Молдовою та Україною. Виходу до моря не має.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини