Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київських підприємців звільнили від сплати ЄСВ до 30 квітня

Віталій Кличко. Фото: УНІАН

Віталій Кличко. Фото: УНІАН

З 1 березня по 30 квітня фізичних осіб-підприємців звільнили від сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ). На час дії обмежень вони можуть скористатися послугою часткового безробіття, яку можна оформити в Центрі зайнятості за місцем реєстрації як платника ЄСВ.

Для підприємців також вже почали діяти кредитні канікули на час карантину, повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

За словами Кличка, Київрада виділила кошти на відновлення програми фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Кличко також нагадав, що Київрада нещодавно вирішила надати 50% пільги для малого та середнього бізнесу на оренду комунального майна. Крім цього, якщо під час карантину користуватися об'єктом буде неможливо, то орендарів повністю звільнять від оплати за договорами оренди.

Нагадаємо: наприкінці березня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №3275, який передбачає звільнення орендарів від сплати оренди усіх форм власності з 11 березня і до закінчення карантину, оскільки вони не мають можливості користуватися майном у зв'язку з обставинами, які від них не залежать.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім цього, законопроєкт також передбачає до 30 червня продовження мораторію на проведення податкових перевірок. До 31 травня діятиме звільнення від штрафів та пені за порушення під час сплати ЄСВ та мораторій на перевірки за ним. До кінця травня також продовжать строки подачі скарг, що стосуються сплати податків та ЄСВ.

Коментарі

Всі новини