Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Світовий банк порекомендував тимчасово зупинити будівництво СЕС в Україні

Світовий банк (СБ) рекомендує українському уряду відстрочити введення в експлуатацію нових електростанцій, що працюють на поновлюваних джерелах енергії (ВДЕ).

Про це йшлося під час обговорення з представниками СБ питання реформування енергетичного сектору України, повідомляє Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища.

«Представники Світового банку порадили відкласти створення нових потужностей ВДЕ для розв'язання накопичених проблем. Такий підхід збігається з баченням Мінекоенерго», — йдеться у повідомленні.

Зараз тривають активні переговори з власниками генерації на ВДЕ для пошуку шляхів виходу з кризи в енергетиці країни та укладення меморандуму про добровільне зниження «зеленого» тарифу.

Контекст. Раніше Секретаріат Енергетичного Співтовариства наполягав на проведенні аукціонів для запуску нових потужностей відновлюваної енергетики. Тепер Світовий банк вказує на те, щоб будівництво СЕС було призупинено.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), запропонувала заборонити будівництво нових відновлюваних джерел енергії доти, доки не буде вирішено питання щодо будівництва швидкоманеврових потужностей.

Цієї точки зору дотримується і Мінекоенерго, яке запропонувало зупинити будівництво нових СЕС і ВЕС за системою «зеленого» тарифу.

USAID зацікавлена у посиленні співпраці з Мінекоенерго та допоможе з розробкою рішень, які поліпшать ситуацію в українській енергетиці.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини