Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗСУ отримають далекобійні ракети GLSDB: на що вони здатні

ЗСУ отримають далекобійні ракети GLSDB. Фото: GSM

ЗСУ отримають далекобійні ракети GLSDB. Фото: GSM

Цього тижня Сполучені Штати Америки оголосили про вміст нового пакету військової підтримки для України. Його обсяг складе близько 2,5 мільярдів доларів, стверджує видання Politico.

Що увійде до пакету військової допомоги

Вашингтон відмовився включити в пакет допомоги танки Abrams, посилаючись на те, що 70-тонні машини буде складно обслуговувати в умовах військових дій, адже вони часто виходять із ладу. Ще одна причина відмови – складність логістики. Натомість Збройні сили України отримають броньовані машини Stryker. А ще в новий пакет допомоги додали далекобійні ракети GLSDB для HIMARS.

Також в виданні матеріалі Politico йдеться про те, що тактичні ракети великої дальності, які можуть вражати цілі аж у москві Україні, не нададуть. Натомість будуть надані ракети GLSDB, дальність польоту яких складає 160 км. В якості пускових систем для них будуть використовуватися раніше надані комплекси M142 HIMARS.

Ракети GLSDB являють собою малогабаритні високоточні боєприпаси. Над проектуванням та створенням цієї крилатої бомби працювали інженери Boeing та SAAB. Наведення цієї ракети здійснюється за допомогою інерційної системи та GPS.

Нагадаємо, що уряд Естонії підтримав пропозицію міністра оборони Ханно Певкура про надання Україні найбільшого на сьогодні пакета військової допомоги. Військова допомога Естонії Україні збільшиться до 370 млн євро, або трохи більш як 1% валового внутрішнього продукту Естонії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини