Facebook Pixel

Держави НАТО мають показати росії, що не бояться її — Зеленський

Країни-члени Північноатлантичного альянсу мають показати, що вони не бояться росії. Відповідну заяву зробив президент України Володимир Зеленський.

За словами глави української держави, зараз необхідно вибудувати «гарантії безпеки для всього світу, щоб ні в кого не було навіть думки стати автократичними, а навіть якщо ти автократичний, то не має бути жодної думки, що ти можеш завоювати інші території чи інші народи».

Quote«Для цього ви маєте бути єдиними. І я гадаю, що без України НАТО не такий сильний союз, особливо на європейському континенті. Вважаю, що для міці на сході Європи це дуже важливий крок. Ми можемо запропонувати цей шанс НАТО. Ми вдячні за підтримку НАТО. Ми надаємо цю можливість у дуже важливу мить», – наголосив Зеленський.

Водночас він закликав країни-члени НАТО виявити рішучість і підтримати вступ України до Альянсу.

Quote«Не лише Україна має продемонструвати росії свої сильні сторони, а й Альянс має продемонструвати, що вони не бояться росії. Це питання до НАТО. Але я знаю, що всі розуміють: гарантії безпеки для України – це те, що необхідно. І я думаю, що ми на цьому шляху. Ми обов'язково підемо цим шляхом. Наскільки швидко це буде, на жаль, залежить не лише від України», – заявив Зеленський.

Контекст. Президент Володимир Зеленський 30 вересня офіційно заявив про рішення України подати заявку на вступ до НАТО в пришвидшеному порядку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉