Facebook Pixel

Зеленський: дипломатія можлива тільки після виходу на кордони 1991 року

Тільки після того, як путін відведе російські війська на кордони 1991 року, можна починати розмову про дипломатичні шляхи завершення війни. Про це Президент України Володимир Зеленський 15 грудня заявив в інтерв’ю журналу "The Economist"

Quote«Чим швидше закінчиться війна — і якщо росія визнає трагічну помилку її початку, — тим довше російський президент збереже своє життя та життя свого оточення», — підкреслив Зеленський.
Quote«Скільки ще людей путін готовий вбити? Людей з обох сторін — він забирає життя наших людей і посилає своїх громадян на вбивство. Тільки він може це зробити — перевести війну з військового шляху на дипломатичний», — повторив Президент.

Поки Україна не в НАТО, вона не має додаткових гарантій безпеки, нагадав Володимир Зеленський.

Quote«Якщо він повернеться, чи нам знову допоможуть зі зброєю? Чи справді це захистить нас від повномасштабного вторгнення? Ні».

Не можна «заморожувати» війну.

Quote«На Донбасі ми це вже бачили. Вони забирають частину території, а потім заморожують її на певний час, щоб стати сильніше та підготуватися до нової окупаціїі».

Вже зрозуміло, що путін не виграє цю війну. Українці не зупиняться, доки не повернуться на кордони країни 1991 року, підкреслив Президент.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉