Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Глава МЗС Великобританії попереджає, що Путін може використати переговори для переозброєння

Міністр закордонних справ Великобританії вважає, що мирні переговори у війні Росії проти України можуть бути використані президентом Володимиром Путіним для переозброєння власної армії.

«Справа в тому, що ми повинні бути дуже, дуже обережними, якщо «мирні» переговори — а я вживаю там слово «мир» у лапках — ініціює Володимир Путін», — сказав на зустрічі з колегами країн НАТО Клеверлі. Про це повідомляє Sky News.

Він вважає, що використання переговорів і паузи в бойових діях як прикриття для переозброєння військ після призведе до ще більших загострень на фронті.

«Тоді все, що відбудеться, це те, що ми знову побачимо саме ці сцени, але можливо через 6, 12, 18 місяців. Рішення з цього приводу має бути стабільним, значущим, реальним», — стверджує британський міністр.

Клеверлі закликав колег з НАТО звернути увагу на ці заяви Росії, оскільки після подібних пауз у минулому озброєна агресія російської армії лише зростала. Як приклади він назвав події в Грузії, Криму та на сході України.

Контекст Володимир Зеленський наполягає на неможливості мирних переговорів із Росією. В офісі президента вважають, що агресор хоче взяти паузу для продовження бойових дій. Україна наголошує, що переговори можливі лише після того, як війська Росії покинуть територію нашої країни.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини