З початку повномасштабного вторгнення російських військ 40% українців відчули зниження доходів, у 15% розмір зарплати не змінився, а в 5% зарплата навіть збільшилася.
Про це повідомляє «Економічна правда».
За інформацією видання, результати опитування показали, що за період війни у 40% українців, що працюють, доходи зменшилися, у 31% опитаних заробітна плата стала значно меншою, а в 9% дохід знизився, але несуттєво.
Підписуйтеся
«Ще 15% респондентів зазначили, що дохід залишився незмінним, а в 5% заробітна плата стала навіть більшою», — йдеться в матеріалі.
Ба більше, приблизно 30% опитаних зараз не працевлаштовані. Зокрема:
- 9% українців втратили й перебувають в активному пошуку роботи;
- 5% не працюють і не шукають;
- 26% не працюють, оскільки ще навчаються чи вже на пенсії.
На запитання, чи змінилася ситуація з роботою та доходом після 24 лютого, відповіді розподілилися так:
- працюю, дохід не змінився – 15%;
- працюю, дохід навіть зріс – 5%;
- працюю, дохід зменшився, але несуттєво – 9%;
- працюю, але дохід значно зменшився – 31%;
- втратив роботу й перебуваю в активному пошуку – 9%;
- не працюю й поки що не шукаю роботу — 5%;
- не працюю, оскільки ще навчаюся/уже на пенсії — 26%.
«Крім того, більш як половина (59%) опитаних відповіли, що вони працюють тільки в автономному режимі, 22% опитаних працюють в онлайн-режимі. Ще 19% респондентів мають гібридний графік роботи: кілька днів в офісі, кілька — з дому. В опитуванні в офіційному каналі Viber Україна взяли участь понад 70 тис. користувачів з України», — зазначили у виданні.
Підписуйтеся
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Подякувати 🎉
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
Читайте також
ТОП-5 Новин