Facebook Pixel

Найвищий рівень загрози на ЗАЕС: у МВС допускають необхідність евакуації населення

Міністерство внутрішніх справ розцінює загрозу на захопленій росіянами Запорізькій АЕС як найвищу, тому готується до будь-якого подальшого розвитку подій, аж до евакуації населення з довколишніх населених пунктів. Про це повідомив очільник МВС Денис Монастирський.

Quote«Адекватний контроль за діями на Запорізькій АЕС відсутній. Сьогодні вона фактично перебуває не просто в руках ворога, а в руках неосвічених спеціалістів, які дійсно можуть допустити трагедію. Українські фахівці, які там залишилися, частково не допускаються до ділянок, де вони мають бути», — розповів міністр.

Монастирський додав, що МВС спільно з ДСНС і Мінрегіоном розробляють різні сценарії реагування, включно з евакуацією. Він наголосив, що нині в росіян «немає жодних стримувальних чинників», вони свідомо озвучують позицію про готовність до підриву АЕС.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Контекст. Напередодні ООН закликала створити навколо ЗАЕС демілітаризовану зону, а також вивести звідти військо окупантів. Росія виступила категорично проти.

Лише за вчорашній день росіяни чотири рази обстріляли ЗАЕС. Влучання було зафіксовано зовсім неподалік першого енергоблока.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉