Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Буде або російська земля, або випалена пустеля»: російське командування підтвердило мінування ЗАЕС

Запорізька АЕС: росіяни заявили про готовність підриву ЗАЕС. Фото: ЗАЕС

Запорізька АЕС: росіяни заявили про готовність підриву ЗАЕС. Фото: ЗАЕС

Російське військове командування підтвердило інформацію про мінування найбільшої у Європі Запорізької атомної електростанції. Командувач російським гарнізоном ЗАЕС генерал-майор Валерій Васильєв заявив, що «станція буде або російською, або нічиєю», повідомляє «Енергоатом».

Quote«Ми замінували всі важливі об'єкти Запорізької атомної станції. І ми не приховуємо цього від ворога. Ми їх попередили. Ворог знає, що станція буде або російською, або нічиєю. Ми готові до наслідків цього кроку… якщо буде найжорсткіший наказ, ми маємо виконати його з честю», – наводить слова Васильєва компанія.

Контекст. Про ймовірне мінування ЗАЕС раніше повідомило The Insider. За даними видання, нині на станції дислокуються приблизно півтисячі солдат армії рф і велика кількість військової техніки, з-поміж якої БТРи, ЗРК і обладнання для проведення радіохімічної розвідки.

Факт мінування Запорізької АЕС підтвердили також і в Головному управління розвідки Міноборони України. За словами представника пресслужби ГУР МО Андрія Юсова, рашисти це роблять перед «неминучим контрнаступом ЗСУ».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В «Енергоатомі» ще в липні заявляли, що російські загарбники зберігають міни та боєкомплекти в безпосередній близькості до енергоблоків, під естакадами, а частину з них – навіть усередині енергоблоку.

Коментарі

Всі новини