Facebook Pixel

В Україні запрацює Єдина державна електронна система дозвільних документів «єДозвіл»

На порталі «Дія» буде представлено повну процедуру видачі дозвільних документів для бізнесу. Рішення про початок експериментального проєкту щодо впровадження Єдиної державної електронної системи дозвільних документів («єДозвіл») було ухвалено Кабінетом Міністрів 5 липня.

Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

Quote«Скоро на порталі «Дія» українці зможуть отримувати повний цикл процедур видачі дозвільних документів. Без черг, купи паперів та корупції. Працюємо над проєктом спільно з Мінекономіки», — йдеться у повідомленні.

У відомстві повідомили, що система автоматично перевірятиме документи, що завантажуються користувачем, за спеціальним алгоритмом. Якщо ризик низький, реєстрація буде автоматично підтверджена. У разі виявлення ризику, система направить заяву на розгляд представнику державного органу, який ухвалить рішення про видачу ліцензії протягом 10 днів.

Quote«На першому етапі в системі «єДозвіл» буде усього 4 види ліцензій (туроператорська діяльність, ветеринарна практика, наркотики / психотропи / прекурсори, дошкільна освіта), а також декларація щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці. Ще два (!) дозволи обіцяють додати у липні-вересні, а інші послуги – з жовтня», — пише голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Подякувати 🎉